Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaKancelariaAgnieszka Chechlińska

Kancelaria

 • Agnieszka_Chechlinska.jpg

  Agnieszka Chechlińska

  Agnieszka jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończyła w 2000 roku z wynikiem bardzo dobrym. W czasie studiów ukończyła kurs organizowany przez University of Cambridge - English and European Law oraz organizowany przez Uniwersytet w Poitiers - L’introduction du droit français et europeen. Od 2000 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. W czerwcu 2004 roku została wpisana na listę radców prawnych.

  Doświadczenie w zawodzie prawnika zaczęła zdobywać w czasie studiów, w latach 1998-2000, pracując w kancelarii „Modrzejewski, Opalski, Spółka komandytowa” (obecnie „Modrzejewski Wypychowska Spółka jawna”) a następnie w Kancelarii Adwokackiej adwokata Ryszarda Nowaka oraz w Kancelarii Obsługi Prawnej radcy prawnego Małgorzaty Granieckiej (2001-2005). Przed założeniem Kancelarii, w latach 2005-2006 ponownie współpracowała z kancelarią „Modrzejewski, Wypychowska, Spółka jawna”.

  Agnieszka ma bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, prawa spółek oraz prawa pracy, zdobyte w okresie pracy w kancelariach prawniczych. Zajmowała się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, kompleksową obsługą spółek handlowych, a także zagadnieniami prawa cywilnego, w tym prawa procesowego. Podczas swojej praktyki zawodowej sporządzała i negocjowała kontrakty.


  Z powodzeniem reprezentowała również klientów w sporach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych oraz w sprawach z zakresu prawa pracy. Agnieszka biegle włada językiem angielskim, posługuje się również językiem francuskim.

tel.: + 48 22 856 55 30
fax: + 48 22 856 55 33

ul. Kazimierzowska 46/48 lok. 4
02-546 Warszawa
budynek Klimt House

e-mail kancelaria@glcl.pl

Znajdź nas w google maps.
Zobacz lokalizację naszej firmy.