Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaKancelariaMarcin Łoś

Kancelaria

 • marcin___o____800_x_600_.jpg

  Marcin Łoś

  Marcin Łoś ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z wynikiem bardzo dobrym. Od 2002 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, a w 2006 roku ukończył aplikację radcowską i został wpisany na listę radców prawnych.

  Marcin ma bogate doświadczenie zawodowe. Współpracował z wieloma renomowanymi kancelariami prawnym, w tym z kancelarią „Modrzejewski, Opalski, Wypychowska Spółka komandytowa” oraz „Andrzej Żebrowski i Wspólnicy Spółka komandytowa". W ramach współpracy z kancelariami z sukcesem prowadził liczne sprawy sądowe z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i przewozowego oraz zajmował się bieżącą obsługą wiodących firm z branży transportowej i spedycyjnej. Uczestniczył również w pracach zespołów przygotowujących analizy prawne prywatyzowanych przedsiębiorstw i był
  członkiem zespołu odpowiedzialnego za sporządzanie prospektu emisyjnego Zakładów Chemicznych „Police”.

  Ostatni rok przed utworzeniem Kancelarii Marcin pracował na stanowisku radcy prawnego w Banku Zachodnim WBK S.A., gdzie odpowiadał za nadzór nad prawidłowością procesu finansowania bieżącej działalności przedsiębiorstw, opracowywaniem struktury finansowania i refinansowania nabywania nieruchomości oraz ustanawiania zabezpieczeń spłaty kredytów, gwarancji bankowych oraz akredytyw.

  Doświadczenia zawodowe Marcina w naturalny sposób predestynują go do zajmowania się w ramach Kancelarii przede wszystkim zagadnieniami szeroko rozumianego procesu
  finansowania inwestycji oraz zabezpieczania wierzytelności w obrocie gospodarczym. Z kolei doświadczenia wyniesione z pracy w kancelariach prawniczych sprawiają, że Marcin z powodzeniem reprezentuje Klientów Kancelarii przed sądami czy organami administracji.        

  Marcin włada językiem angielskim.

tel.: + 48 22 856 55 30
fax: + 48 22 856 55 33

ul. Kazimierzowska 46/48 lok. 4
02-546 Warszawa
budynek Klimt House

e-mail kancelaria@glcl.pl

Znajdź nas w google maps.
Zobacz lokalizację naszej firmy.