Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaKancelaria

Kancelaria

  • Kancelaria Litwiński Łoś i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych jest nowoczesną i dynamiczną kancelarią prowadzoną w formie spółki parnterskiej z udziałem radców prawnych. Kancelaria została założona w 2006 roku. Tworzymy zespół posiadający profesjonalną wiedzę prawniczą, bogate doświadczenie zawodowe, a także znajomość rynku i realiów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

    Jesteśmy kancelarią otwartą i przyjazną dla Klientów. Identyfikując i rozwiązując problemy dbamy również o budowanie i utrzymywanie z naszymi Klientami relacji partnerskich. Chcemy być również konkurencyjni cenowo, gdyż wierzymy, że profesjonale usługi prawne nie muszą być bardzo drogie.

    Kancelaria świadczy usługi prawne wchodzące w zakres szeroko rozumianego prawa gospodarczego dla przedsiębiorców polskich i zagranicznych, zarówno tych istniejących jak też nowopowstających. Pomoc prawna świadczona jest w języku polskim i angielskim. Oferujemy stałą obsługę prawną oraz pomoc przy realizacji określonych projektów czy transakcji o charakterze jednorazowym.

    Wszyscy zdobywaliśmy swoje doświadczenia zawodowe w renomowanych kancelariach polskich o różnym profilu działalności oraz w instytucjach finansowych sektora prywatnego. Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu zawodowemu stworzyliśmy zespół, który zapewnia kompleksową obsługę nawet bardzo złożonych transakcji. Ponadto stale współpracujemy ze specjalistami w określonych dziedzinach, aby w niektórych sprawach, niezależnie od naszej wiedzy, zapewnić Klientom dodatkową pomoc lub konsultacje (doradca podatkowy, rzecznik patentowy etc.).


    Przy projektach o charakterze transgranicznym współpracujemy również z kancelariami za granicą.

tel.: + 48 22 856 55 30
fax: + 48 22 856 55 33

ul. Kazimierzowska 46/48 lok. 4
02-546 Warszawa
budynek Klimt House

e-mail kancelaria@glcl.pl

Znajdź nas w google maps.
Zobacz lokalizację naszej firmy.